Czarter jachtów w Kołobrzegu

Firma Sofun zapewnia profesjonalny czarter jachtów w Kołobrzegu. Rezydujemy w kołobrzeskiej Marinie, przy ulicy Warzelniczej 1. Oferujemy na wynajem nowoczesne, wysokiej klasy jachty, spełniające oczekiwania każdego Klienta, zarówno osób wyruszających w swój pierwszy rejs, jak i doświadczonych fanów żeglarstwa. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia i poruszające emocje. Szczególnie polecamy nasze jachty na romantyczne wyprawy tylko we dwoje, rodzinne wakacje z dziećmi, a także firmowe imprezy integracyjne.

Żeglarstwo morskie to nasza wieloletnia pasja, która przerodziła się w drogę zawodową. Od ponad 10 lat oferujemy swym Klientom profesjonalne usługi czarteru w Kołobrzegu. Obecnie jesteśmy jedną z największych firm tego typu w Polsce. Współpraca z niemiecką stocznią Hanse zaowocowała stworzeniem wysokiej klasy jachtów, oferowanych przez nas na wynajem. Możemy się poszczycić regularnie poszerzającym się gronem zadowolonych Klientów, ceniących nasz profesjonalizm, solidność i konkurencyjne ceny.

Oferujemy czarter w Kołobrzegu znakomitych modeli jachtów: Hanse 345 oraz 348. Aktualnie posiadamy trzy modele tych ekskluzywnych jachtów.

Wszystkie proponowane przez nas na czarter Kołobrzeg żaglówki cechują się najwyższej jakości funkcjonalnością oraz sportowym, a przy tym eleganckim wyglądem. Są szybkie i zwrotne. Dzięki doskonałemu wyposażeniu, zapewniają wyjątkowo komfortową, a przy tym bezpieczną żeglugę. Posiadają wbudowane innowacyjne, profesjonalne systemy przeciwpożarowe i sterowania, kilka rodzajów oświetlenia, a także regulację kierownicy. Na wyposażeniu mają ponadto zamontowane ogrzewanie na pokładzie i w kabinach, toalety oraz prysznice z ciepłą i zimną wodą, jak również dodatkowe akcesoria, takie jak radio, odtwarzacze MP3 i CD oraz telewizory. Nasze jachty mogą wygodnie pomieścić nawet kilkanaście osób. Łączą w sobie armatorski komfort i wysoką jakość z szybkimi, regatowymi osiągami.

Koszty tygodniowego czarteru jachtu w Kołobrzegu zaczynają się już od 3.300 zł netto, w zależności od terminu wynajmu i konkretnego modelu żaglówki. W przypadku naszych stałych Klientów oraz wcześniejszej rezerwacji, zapewniamy atrakcyjne promocje i rabaty. W ramach podanej ceny, zapewniamy w pełni wyposażony i przygotowany do wygodnego użytkowania jacht, opłacamy koszty zużycia wody i prądu oraz postoju na terenie Mariny Kołobrzeg, a także ubezpieczenie NNW dla każdego z członków załogi. Dodatkowo, dla każdego załoganta oferujemy gratis komplet pościeli.

Jeśli więc interesuje Cię wyjątkowy czarter jachtów Kołobrzeg, firma Sofun zaprasza do skorzystania ze swych usług. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, staraliśmy się jak najdokładniej przedstawić naszą ofertę na kolejnych podstronach. W przypadku dodatkowych pytań, pozostajemy do dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną, mailową lub osobiście.

Dowiedz się więcej na temat wynajmu żaglówek!

Czarter jachtów Kołobrzeg
Czarter w Kołobrzegu

Masz pytania? Zadzwoń:

+48 609 691 669

e-mail: m.starczewski@sofunyachts.pl