Wynajem żaglówek i jachtów

Firma Sofun zapewnia profesjonalny wynajem jachtów Bałtyk. Oferujemy najwyższej jakości, nowoczesne, luksusowo urządzone jachty, wychodzące naprzeciw potrzebom zarówno doświadczonych miłośników żeglarstwa, jak i osób, dla których rejs naszym jachtem będzie pierwszą morską przygodą. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i setkom zrealizowanych z sukcesem rejsów naszych Klientów, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu usługi na najwyższym poziomie.

Nasza firma od ponad dekady zajmuje się profesjonalnie turystyką morską oraz wynajmem jachtów na Bałtyku. Jesteśmy jedną z największych firm tego rodzaju w Polsce. Stale doskonalimy się, rozwijamy i podnosimy poziom naszych usług.

Współpracujemy z niemiecką stocznią Hanse, cieszącą się w znakomitą opinią w żeglarskim świecie. Wynikiem naszej współpracy są nowoczesne, wyjątkowo komfortowe jachty Hanse, charakteryzujące się najwyższą wygodą użytkowania. Oferujemy czarter żaglówek Hanse 345 oraz 348.

Wszystkie oferowane przez nas na wynajem jachty są szybkie, zwrotne i niezawodne, gwarantujące spokój i bezpieczeństwo żeglowania. W naszych żaglówkach zastosowaliśmy nowoczesne, wysokiej klasy rozwiązania technologiczne, zapewniające wyjątkowy komfort i stabilność pływania. Łączą one w sobie regatowe osiągi z armatorską jakością i wygodą.

Po dniu pełnym emocji na pokładzie jachtu, czekają na Ciebie i Twych bliskich wygodne, znakomicie wyposażone kabiny, zaprojektowane w taki sposób, by spełnić wszystkie wymagania miłośników morza i żeglugi. Nasze oferowane na wynajem żaglówki posiadają prysznice z zimną i ciepłą wodą, toalety, a także wmontowane ogrzewanie w kabinach i na pokładzie. Dodatkowe wyposażenie, takie jak radio, odtwarzacze CD i MP3 gwarantuje wyjątkowo komfortowe warunki pobytu dla każdego.

Nasze jednostki sprawdzą się doskonale na rodzinnych wakacjach, integracyjnych rejsach firmowych czy wyprawach wśród znajomych i przyjaciół. Polecamy wynajem żaglówek zarówno na romantyczny rejs tylko we dwoje, jak i podróż morską w szerszym gronie.

Wynajem jachtów Bałtyk to idealny pomysł na relaksujący, aktywny wypoczynek dla Ciebie i Twoich bliskich. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia i emocje. Zapraszamy do kontaktu z nami i bliższego poznania naszej oferty. Na kolejnych podstronach zamieściliśmy szczegółowe informacje dotyczące oferowanych przez nas modeli jachtów oraz warunków wynajmu. W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Udzielimy wyczerpujących informacji, służymy również doradztwem w zakresie najbardziej odpowiedniego jachtu. Jeśli więc poszukujesz profesjonalnej, doświadczonej firmy proponującej  możliwość czarteru żaglówek, zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Hanse 345 sail
wynajem żaglówek
Hanse 345 3

Masz pytania? Zadzwoń:

+48 609 691 669

e-mail: m.starczewski@sofunyachts.pl